Pastelky I. - automatická kresba

 Cena        750,- Kč                        doba trvání 4 hodiny 

 

Relaxační a uvolňující seminář plný barev a nahodile vznikajících tvarů. Kresba pastelkami je nám všem tak známá. Zavede nás do doby, kdy jsme pastelky brali ve většině případů denně do rukou. Připomene kouzelný čas dětství. Čas, který jsme si při hodinách ve škole krátili nevědomím, nahodilým kreslením po pijácích nebo podložkách na psaní. Už tehdy vznikaly naše první automatické kresby...umíme to všichni.

Pojďte si vzpomenout a opět uvolnit ruku s pastelkou v ruce. Pojďte kreslit vědomě a meditovat s mandalou. Pojďte kreslit i spontánně, "odpojit" mysl a nechat svou ruku kreslit volně bez vědomého vedení. Budete překvapení, co všechno nakreslíte. Věrnou průvodkyní seminářem nám bude mandala, vaše vlastní, vytvořená jen vámi, bez předloh.

Seminář je určen všem s otevřeným srdcem a touhou něco nového zkusit, vykročte na cestu a pojďte udělat první krůčky s automatickou kresbou. Možná si ji zamilujete a budete chtít víc :-) 

průběh semináře:

trochu teorie o barvách...

trochu teorie o energii v nás i kolem nás ... 

trochu povídání o mandale...

trochu povídání o čakrách...

trochu povídání o léčebném účinku kresby na lidskou psychiku....

určení barvy, která k vám patří... jednoduchá meditace pro zklidnění mysli......a spousta čmárání a kreslení :-)Kresebná meditace

 

PASTELKY II. - automatická kresba

Cena         750,- Kč                       doba trvání    4 hodiny

Zvu vás na volné pokračování pastelek I.

Máme za sebou první krůčky s automatickou kresbou, pronikli jsme blíže ke svému "JÁ" a poodhalili skrytá místa v nás.

Pojďme opět vzít do rukou ořezané pastelky a za doprovodu léčivé hudby vyladit naše emoce pomocí spontánní kresby. Dovolme si být opět na chvíli dětmi se všemi přirozenými vlastnostmi, které nám byly dány do vínku.  

Seminář volně navazuje na pastelky I., na němž jsme otevřeli dveře do světa relaxace, fantazie a netušených možností.  Čeká na vás spousta dalších informací a spousta kreslení. Účast na pastelkách I. je výhodou, není však podmínkou.

NOVÉ

 

1. Olejomalba technikou BOBA ROSSE

2. Šamanský buben a enkaustika

 
 3. Malba voskem na nahřívací velkoformátové desce
 
 4. Americká enkaustika
 
 5. Individuální kurzy enkaustiky
 
 6. Individuální arteterapie
    90 min   500,- Kč
    (slouží jako forma psychoterapie)