Enkaustika pro pokročilé

délka trvání -  4 hodiny                      Cena   800,- Kč

Osvojili jste si již tahy enkaustickou žehličkou,  tvoříte již abstrakce z horkého vosku a máte potřebu vnést do svých obrázků více detailů? Na semináři pro pokročilé rozšíříme vaše dovednosti o práci s enkaustickým perem a ponoříme se ještě více do tvorby.

Jako bonus vás provedu "rozfoukávanou tecnikou", při které si vytvoříte jedinečné dílko (možno i na sololitovou desku). Přijďte se přesvědčit, co všechno dokáže vaše pravá mozková hemisféra vykouzlit.  

Arteterapie - vliv barev na lidskou psychiku, "čistění" od negativních emocí technikou vymalování na papír, harmonizace a tvorba pozitivně laděných obrázků pro sebe i pro druhé.

NOVINKA:

Přijďte se seznámit se speciální nahřívací deskou. Jedná se o sklokeramickou desku formátu A2, která vám poodhalí další netušené možnosti malování horkým voskem. Pomocí desky můžete tvořit obrázky větších formátů od neuvěřitelných abstrakcí až po krajiny. Pokud máte zájem o malbu na nahřívací desce, sledujte prosím nabídku seminářů.  Těším se na vás při objevování krásného světa enkaustiky.    

         

 

                                                            

 

 

 

 

 

NOVÉ

 

1. Olejomalba technikou BOBA ROSSE

2. Šamanský buben a enkaustika

 
 3. Malba voskem na nahřívací velkoformátové desce
 
 4. Americká enkaustika
 
 5. Individuální kurzy enkaustiky
 
 6. Individuální arteterapie
    90 min   500,- Kč
    (slouží jako forma psychoterapie)