Léčivé obrázky

Název: Vesmírné energie 

Tyto obrázky jsou určeny k harmonizaci zejména na emocionální úrovni, spouštějí svým energetickým vyzařováním uzdravující procesy v lidském organismu.

Každá nemoc začíná v naší psychice. Tradiční čínská medicína považuje naše emoce za vnitřní faktory způsobující nemoc, jednotlivým vnitřním orgánům nepřisuzuje pouze anatomickou funkci, ale také ukazuje na jejich souvislost s funkcemi psychickými. Nejenom proto pokládám za důležité pečovat o naše emoce, chcete-li duševní aspekty, chcete-li duši.

Pocity sami o sobě nevedou k poruchám, nemoci způsobují pocity, které se objevují nepřetržitě, a to především pocity potlačované.

Pokud máte zájem o harmonizační obrázek, sdělte mi vaše jméno, příjmení a datum narození, popř.. i hodinu (pokud ji znáte). Jestliže máte pocit, že potřebujete posílit konkrétní oblast vašeho života, je možné obrázek zaměřit tímto směrem.

Hotový obrázek testuji kyvadlem, ověřuji jeho účinnost v procentech i nejvhodnější způsob jeho použití danou osobou. 

Obrázky tvořím nejčastěji o velikosti A6, A5. Na přání lze i větší formát. Konečná úprava spočívá v nalepení na barevnou čtvrtku - "pasparta" a zarámování do jednoduchého rámu, obvykle v bílé barvě (volím podle typu obrázku).    

V případě vašeho zájmu mi bude potěšením pro vás tento obrázek namalovat, kontaktujete mě prosím na info@charvatova.com, ráda vám sdělím bližší info.

 

Léčivé obrázky

NOVÉ

 

1. Olejomalba technikou BOBA ROSSE

2. Šamanský buben a enkaustika

 
 3. Malba voskem na nahřívací velkoformátové desce
 
 4. Americká enkaustika
 
 5. Individuální kurzy enkaustiky
 
 6. Individuální arteterapie
    90 min   500,- Kč
    (slouží jako forma psychoterapie)